YTL PROGRAMLARINIZI ARTIK OTOMATİK YENİLEYİN

1- YTL PROGRAMLARINIZI ARTIK OTOMATİK YENİLEYİN : YTL setiniz bilgisayarınıza ne zaman yüklenmiş olursa olsun. Şimdi kullandığınız programınızın son halini internet kanalı ile otomatik olarak mutlaka yenileyin.

Bu otomatik yenileme işlemini şimdi sırası ile birlikte yapalım.
1.1-Yeni bir internet sayfası açıp adres sahasına yazın veya üzerine tıklayınız www.fet.com.tr/programupdate.exe yazıp yeni program update exesini Bilgisayarım, C:, Program Files, fet,?Yeni YTL program adınız c:\program files\fet\?kullandığınız YTL programadı\ klasörünün içine kopyalayın veya kayededin.
1.2-Yeni bir internet sayfası açıp adres sahasına yazın veya üzerine tıklayınız www.fet.com.tr/zlib.dll yazıp yeni program update exesini Bilgisayarım, C:, Program Files, fet,?Yeni YTL program adınız c:\program files\fet\?kullandığınız YTL programadı\ klasörünün içine kopyalayın veya kayededin.
1.3- Daha sonra Başlat\tüm programlar\?kullandığınız YTL program bölümünden\Program Update kısa yolunu çalıştırın. Bu işlem otomatik olarak YTL programlarınızın son hali ile yenilenmesini sağlayacaktır.
Birden fazla terminal kullanıyorsanız kullandığınız tüm terminallerde bu işlemleri teker teker yapmalısınız.
Eğer bu işlemi sağlıklı yapamadıysanız telefon desteği alınız.