Chicco Ahtapot SFA Projesi Reklam Filmi Tamamlandı

Turkcell Kurumsal Çözüm Ortaklığı programı dahilinde hazırlanan Chicco SFA Projesi reklam filminin çekimi tamamlandı. Ulusal televizyon kanallarında gösterime girecek olan reklam filmini izlemek için tıklayınız Chicco.mpg

Fet Yazılım tarafından hazırlanan Chicco projesi 23 el terminali ve diğer kullanıcıları ile sahaya indi. Projede Merkez Ahtapot B2B, ERP Entegrasyonu, Mobil Sipariş, Mobil Penetrasyon(CRM), Mobil Özel Fiyatlandırma, Mobil Kampanya, Mobil Yeni Müşteri, Mobil Tahsilat, Mobil Raporlama modülleri kullanılmaya başlandı. Projede Merkez Yönetim, Bölge Yönetim, Saha Satış Ekibi ve İtriyat Depoları aktif kullanıcı olarak yer alıyor. Proje dahilinde 5000 Eczane, 39 Shop, 15 Chicco Mağazası, 27 İtriyat Deposu, 35 Zincir Market ve 135 Yetkili Satıcı Müşteri olarak yer alıyor. Stok kalemlerinin sayısı ise 1763 adet.

Projede Çözüm Ortağı olarak Turkcell, Microsoft, HP ve Emobil ile çalışıldı; Turkcell’in GPRS altyapısı ve Kurumsal APN erişimi kullanıldı. Microsoft Pocket PC, MS SQL, MS Server 2003, MS SQL CE ve .Net teknolojileri kullanıldı. HP Server ve Ipaq 2210 Pocket PC terminalleri tercih edildi. Projenin alt yapı entegratörlüğünü ise Emobil yaptı.