Fet Yazılım Bölge Bayiliği Teklifi

15 Yıldır Yazılım sektöründe faaliyet gösteren ve şimdiye kadar proje bazlı çalışan şirketimiz ürünlerinin bir kısmını kutulayarak bilgisayar kanalının satışına sunuyor. Kanal yapılanmamız çok sınırlı sayıda sertifikalanmış ve kotalı yetkili bölge bayileri şeklinde olacaktır. Amacımız bizimle birlikte hem kutu satışlarla yeni müşterilerden, hem de hizmet ve servis satışları ile eski müşterilerden sürekli gelir elde etmeyi hedefleyen kısıtlı sayıda bölge bayileri ile çalışmaktır. Bölge bayiimizin bölgesinden gelen müşteri ve satıcı bilgisayar firmaları bölge bayilerimize yönlendirilecektir. Arzu ettiğiniz bölge veya ilçe için size bölge bayiliği için görüşme öneriyoruz. Aşağıdaki Linklerde ürünlerimize ilişkin fiyat listelerini ve başvuru formlarını bulabilirsiniz.

Bölge Bayi Başvuru Formu
Tavsiye Edilen Son Kullanıcı FiyatlarıNeden Fet Yazılım Bölge Bayisi Olmalıyım;
Esnafın, Küçük İşletmenin, Kobinin ve Mağazaların ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı doğru alternatifler sunun.
Malum kriz ortamında yeni ve farklı bir şeyler yapmak lazım. Bildiğiniz gibi piyasada yüksek bedelli ve muhasebe temelli programlarının hakimiyeti var. Oysa krizde hiçbir işletmenin bu bedelleri ödeyecek gücü yok. Ayrıca bu programlar muhasebe temelli olduğu için muhasebe bilen elemana gereksinim duyuyorlar. Bu sebeple çok daha uygun fiyatlı ve kullanımı çok daha kolay çözümlerle yola çıkmak lazım. Krizden ilk çıkacak olanlar küçük esnaflar, mağazalar, küçük işletmeler ve kobiler olacak. Çünkü bu işletmeler çekirdek yapıları, kendi öz sermayeleri ile dönmeleri ve çok az sayıda dış personel barındırmaları sebebi ile küçülseler de yaşamlarına devam edecekler. Bu işletmeler incelendiğinde bilgisayarlarının olmadığı veya olsa dahi işletmenin günlük işleri için bir program kullanılmadığını görürsünüz. Muhasebeleri de dışarıda muhasebecide tutulmaktadır. Bunun sebebi yüksek bedelli ve kullanımı zor muhasebe temelli programlardır. Fet Yazılım muhasebe programları yazmaz. Fet Yazılım programları muhasebecileri hedeflemez. Fet Yazılım program paketleri Esnafın, Küçük İşletmenin, Kobinin ve mağazaların günlük işlemlerini takip etmeleri için yazılmıştır. Kullanıcısının seviyesine ve ihtiyacına göre özel exe veya bölümlerden oluşur. Özellikle hızlı satış modülleri ile işetmelerin satış operasyonları için özel olarak dizayn edilmiştir. Fiyatları çok uygun ve kullanımı çok basittir. Muhasebe temelli program isteyen ve muhasebelerini bünyelerinde takip eden firmalara arzu ettiğiniz programı satın. Ama istemeyenler, muhasebeye değil hızlı satış sistemine ihtiyaç duyanlar veya bu kadar çok para vermektense işyerlerinde program hatta bilgisayar kullanmayan işetmelere ne teklif ediyorsunuz? Elinizde güvenebileceğiniz bir alternatifiniz var mı? Fet Yazılım tam 15 Yıldır sadece yazılım geliştiriyor.

Sattığınız programlar size yeterli marjı veriyor mu? Sürekli gelir elde edebileceğiniz bir satış modeli sunuyor mu?
Fet Yazılım bölge bayiliği firmanızın müşterilerine uygun fiyatlı çözümler sunmanızı sağlarken aynı zamanda sizin yeterli marjlarla bu satıştan para kazanmanızı da sağlar. Lisans kullanım hakkından ayrı olarak net tanımlanmış Hizmet ve Servis satış modelleri ile de sürekli gelir elde edeceğiniz bir satış modelini size sunar. Eğer büyümek isterseniz kendi bölgesiniz de alt satıcılıklar vererek firmanızı büyütmenize imkan sağlar. Ekteki fiyat listelerini incelediğiniz de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Biz size mevcut programlarınızı satmayı bırakın demiyoruz. Hitap edemediğiniz potansiyel müşteri kitlenize güvenebileceğiniz kriz ortamına uygun doğru bir alternatif sunun diyoruz.